Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Quarry - przewód paliwowy czy palec rozdzielacza: jak zepsuć samochód

Które wyjście jest lepsze.

Jednym z pierwszych poważnych wyborów, przed jakimi stajesz w The Quarry, jest sposób zniszczenia silnika samochodu poprzez przerwanie przewodu paliwowego lub palca rozdzielacza. Wydaje się to błahostką, ale to dość ważna decyzja.

Jeśli poszukujesz szybkiej odpowiedzi na pytanie, to lepszym i bezpieczniejszym wyjściem jest przerwanie przewodu paliwowego.

Tak radzi uczynić wróżka od tarota i faktycznie mówi prawdę. Poniżej wyjaśnienie, ale uważaj na spoilery.

  • Jeśli uszkodzisz przewód paliwowy: podczas zapalania samochodu silnik zapłonie, ale nikomu nie stanie się krzywda. W dalszej części gry będziesz też miał łatwiej utrzymać Jacoba przy życiu
  • Jeśli Jacob zabierze palec rozdzielacza: będziesz musiał uważać, żeby go nie zgubić, co wprowadzi kilka niebezpiecznych - a nawet potencjalnie śmietelnych - sytuacji. Wciąż będzie można doprowadzić historię do szczęśliwego finału, ale będzie to trudniejsze

Następnie: The Quarry - czy można uratować Laurę i Maxa w prologu

Spis treści: The Quarry - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Quarry - złomowisko: jak przejść poziom

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More On The Quarry

Najnowsze artykuły