Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Fundacja

Ścieżka Rady: protokół eliminacji.

Kontynuujemy wątek ścieżki Rady (Sophi) w The Outer Worlds.

Po tym jak wykonałeś kolejne zadanie dla przybocznej Akande, czyli Ognisko sygnałowe w kosmosie, nakaże wykonać ci misje, która polega na eksterminacji ludności Nabrzeża, głównego miasta położonego w Szmaragdowej Dolinie.

Jeśli podczas dialogu z Sophią nie zgodzisz się na wykonanie tego polecenia, zostaniesz przez nią i przez jej straż zaatakowany, a zadanie automatycznie zakończy się fiaskiem i nie będziesz mógł kontynuować wątku Rady.

Zobacz: Mapa Szmaragdowej Doliny

Natomiast gdy zgodzisz się na spełnienie niemoralnej prośby Akande, udaj się do Szmaragdowej Doliny, do Elektrowni geotermalnej (D na mapie Szmaragdowej Doliny).

Wewnątrz natkniesz się Kapitana Hogartha (1). Jeśli nie dasz rady przekonać go, aby cię przepuścił, wykorzystując Perswazję lub Kłamstwo, będziesz zmuszony do walki.

Przejdź do pomieszczenia, gdzie znajduje się terminal (2) i uruchom protokół zamknięcia. Opuść budynek i udaj się do Nabrzeża (B na mapie Szmaragdowej Doliny).

W mieście, po uruchomieniu protokołu eliminacji, nie pozostał nikt żywy. Zniszcz wszystkie automaszyny, które grasują po opustoszałym Nabrzeżu, a potem wróć do Bizancjum, do Sophi, by zakończyć zadanie.

Następnie: The Outer Worlds - Co przechowane, nie zapomniane

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Ognisko sygnałowe w kosmosie

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze