Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Medium w najwyższych ustawieniach na GeForce RTX 3080 - gameplay z polskiego horroru

Początek przygody.
  • Jeden z internautów opublikował nowy gameplay z The Medium
  • Nagranie prezentuje grę w maksymalnych ustawieniach graficznych i włączonym ray tracingiem

Youtuber o pseudonimie Cycu1 opublikował gameplay z polskiego horroru The Medium. Nagranie przedstawia grę w wersji PC, uruchomioną w najwyższych ustawieniach graficznych.

Materiał zarejestrowano na komputerze wyposażonym między innymi w kartę graficzną GeForce RTX 3080. Wideo ukazuje produkcję z włączonym ray tracingiem, czyli techniką śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

Uwaga - możliwe spoilery!

Film prezentuje początek przygody. Główna bohaterka, Marianna, zmierza do opuszczonego krakowskiego hotelu Niwa. W drodze do ośrodka mija między innymi pozostawiony samochód - „malucha”. Tak jak w klasycznych odsłonach Resident Evil, kamera jest statyczna.

Jednym z kluczowych elementów produkcji jest możliwość eksplorowania dwóch światów jednocześnie - duchowego i prawdziwego - co przedstawiono w nagraniu. Działania w jednym wymiarze mogą wpłynąć na drugi.

The Medium ukaże się 28 stycznia na PC i Xbox Series X/S. Tytuł będzie dostępny w Xbox Game Pass.

Zobacz: The Medium - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze