Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Crew Motorfest do sprawdzenia za darmo

Demo dostępne na wszystkich platformach.

Najnowsza odsłona wyścigowej serii Ubisoftu jest już dostępna na wszystkich platformach. Jeżeli jeszcze wahacie się przed zakupem, to możecie przetestować The Crew Motorfest dzięki bezpłatnej wersji demo.

Produkcja studia Ubisoft Ivory Tower jest już dostępna i zadebiutowała nieco wcześniej, niż pierwotnie zakładano, co bez wątpienia jest miłą odmianą w czasach ciągłych opóźnień i przekładanych premier. W sieci nadal nie znajdziemy wielu recenzji, jednak nie musicie czekać na opinie krytyków, by przekonać się, czy to gra trafiająca w wasze gusta.

Twórcy The Crew Motorfest udostępnili bezpłatną wersję próbną, w ramach której otrzymujemy aż 5 godzin pełnej gry bez żadnych ograniczeń. Oznacza to, że w ramach triala sprawdzimy całą mapę i wszystkie tryby - wliczając w to multiplayer. Należy jednak się spieszyć, ponieważ demo dostępne będzie tylko do 17 września. Linki znajdziecie pod filmem.

Bezpłatną wersję próbną The Crew Motorfest znajdziecie w:

The Crew Motorfest to zręcznościowa gra wyścigowa w otwartym świecie, która mocno nastawiona jest na rozgrywkę sieciową (jednocześnie mogą grać aż 32 osoby). Twórcy zadbali też o możliwość rozgrywki międzyplatformowej, więc bez problemu zagramy w kooperacji czy bardziej kompetytywnych trybach ze znajomymi posiadającymi różne systemy. Produkcja studia Ivory oferuje też luźną atmosferę i słoneczny klimat, przez co porównywana jest z serią Forza Horizon.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze