Skip to main content

The Crew Motorfest ze złotem. Gra gotowa do premiery

Ostatnia prosta już za nami.

Do wydłużającej sie listy produkcji gotowych do premiery dołączyła właśnie najnowsza gra wyścigowa Ubisoftu. The Crew Motorfest pomyślnie przeszło certyfikację, co oznacza, że wszystkie najważniejsze prace zostały zakończone.

Przed wydaniem gry musi ona przejść proces certyfikacji, w którego trakcie kod jest recenzowany pod kątem nadawania się do masowej dystrybucji i kopiowania choćby w tłoczniach płyt. The Crew Motorfest pomyślnie przeszło testy i zyskało „złoty” status, czym twórcy pochwalili się na oficjalnym Twiterze Ubisoftu.

„The Crew Motorfest otrzymało złotą certyfikację. Jesteśmy niezwykle dumni i podekscytowani, że możemy ogłosić naszą drugą w tym tygodniu grę ze złotym statusem! Gratulacje dla wszystkich naszych zespołów pracujących nad grą. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy się na mecie 14 września!” - czytamy na Twitterze Ubisoftu.

Oznacza to, że deweloperzy zdążyli już wykonać wszystkie planowane prace i przez resztę czasu, jaki pozostał do wrześniowej premiery, mogą skupić się na dopracowaniu swojej produkcji, usuwaniu błędów oraz poprawkach balansu. Im wcześniej dany tytuł będzie gotów, tym więcej czasu można przeznaczyć na ostatnie szlify, co powinno przełożyć się na lepszy stan techniczny w dniu premiery.

Debiutujące 14 września The Crew Motorfest nie jest jedyną grą Ubisoftu, nad którą prace zakończono w ostatnich dniach. Odrobine wcześniej podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Assassin's Creed Mirage, które nawet zdecydowano z tej okazji wydać o tydzień wcześniej, niż pierwotnie planowano. Sama gra zapowiada się bardzo ciekawie i nie brak opinii, że może stanowić silną konkurencję dla serii Forza Horizon.

Zobacz także