Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft przyspiesza tempo wydawania gier na Steamie. Przyszła pora na The Crew Motorfest

Od premiery minie 7 miesięcy.

The Crew Motorfest wkrótce dołączy do katalogu gier Ubisoftu dostępnych na Steamie. Co dosyć zaskakujące, to pierwsza tak szybka - i znacząca - premiera na platformie Valve od wielu lat.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego ogłoszenia, The Crew Motorfest dołączy do oferty Steama już 18 kwietnia. Tytuł otrzymał oficjalnie własną kartę produktu, a gracze mogą dodawać go do swojej listy życzeń.

Podobnie jak w przypadku każdej innej produkcji francuskiego producenta, zapewne i w tym razem włączenie gry ze Steama uruchomi po prostu oddzielny launcher Ubisoft Connect. Wciąż będzie to jednak miła opcja dla osób, które wolałyby trzymać wszystkie gry w jednym miejscu.

Zaskakiwać może fakt, jak szybko The Crew Motorfest znalazło sobie nowy dom - od oficjalnej premiery na konsolach, Ubisoft Connect i Epic Games Store minęło dopiero 7 miesięcy. Wygląda na to, że firma zamierza przyspieszyć nieco tempo przenoszenia swoich produkcji. Tylko w zeszłym roku na Steama trafiło m.in. Far Cry 6, The Division 2, czy Rainbow Six Extraction.

The Crew Motorfest okazało się być solidnie przygotowaną grą, która bez wstydu może stanąć do rywalizacji z Forzą Horizon” - czytamy w recenzji przygotowanej przez Tomka. „Na korzyść produkcji Ubisoftu z pewnością przemawia widoczna na każdym kroku różnorodność - zarówno w rozgrywce, jak i konstrukcji świata. To po prostu piaskownica dla fanów wyścigów - potraktowana może mniej na serio, ale zapewniająca mnóstwo frajdy”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Crew Motorfest

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze