Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Testy mobilnego Diablo Immortal w połowie 2020 roku

W wybranych krajach.

Blizzard ujawnił, że w połowie roku przeprowadzi pierwsze testy alfa Diablo Immortal - nowej odsłony cyklu, zmierzającej na platformy mobilne.

Informację przekazano na niedawnym spotkaniu z inwestorami. Szczegóły na temat możliwości sprawdzenia wczesnej wersji gry nie są na razie znane - wiadomo jedynie, że z tytułem zapoznają się gracze z wybranych regionów. Nie jest jasne, czy także z Polski.

Diablo Immortal przedstawi wydarzenia w rzucie izometrycznym

Przedstawiciele Blizzarda wyjaśnili, że celem zaplanowanych testów jest zgromadzenie „bezcennych” opinii użytkowników o powstającej produkcji. Zebrane sugestie pozwolą twórcom udoskonalić nową część serii.

Jednocześnie zapewniono, że studio wraz z odpowiedzialną za projekt firmą NetEase chce zaoferować graczom „autentyczną i głęboką” rozgrywkę, znaną z większych odsłon Diablo. Obecnie trwają wewnętrzne testy, których wynik jest podobno „obiecujący”.

Tytuł zapowiedziano na BlizzConie w 2018 roku, co spotkało się z krytyką fanów, liczących na prezentację tradycyjnej części cyklu. Gra zaoferuje sześć klas postaci - łowcę demonów, barbarzyńcę, krzyżowca, mnicha, nekromantę i czarownika - i nie zabraknie elementów MMO.

Diablo Immortal ukaże się na urządzeniach z systemami iOS i Android w nieznanym na razie terminie. Blizzard nie podjął jeszcze decyzji na temat modelu biznesowego, wiec nie wiadomo, czy produkcja będzie płatna czy Free to Play.

Źródło: GameSpot

Następnie: Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie na Unreal Engine 4 - nowe wideo z remake'u od fanów

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze