Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Te piosenki pojawią się w dodatku do Cyberpunka. Podano wyniki konkursu

Czternaście utworów.

Studio CD Projekt ujawniło tytuły czternastu stworzonych przez fanów utworów, które pojawią się w dodatku Widmo Wolności do Cyberpunka 2077. Na liście znaleźli się zarówno wykonawcy z Polski, jak i zagraniczni artyści.

Gratulujemy zwycięzcom konkursu muzyki GrowlFM! Wybraliśmy 14 świetnych utworów, które staną się częścią Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, dzięki nowej stacji radiowej 89.7 Growl FM. Nie możemy się doczekać, aż posłuchacie ich jeżdżąc po dzielnicy Dogtown!” - napisano w opublikowanym Tweecie.

Pełną listę utworów przedstawiono w załączniku do wiadomości, ale muzyka nie jest jeszcze dostępna publicznie. Jak przekazała w odpowiedzi do tweeta menadżerka społeczności CD Projekt, ta pojawi się w usługach streamingowych wraz z premierą dodatku.

Przypomnijmy, że konkurs zakładał stworzenie utworu w dowolnym stylu i gatunku, trwającego od dwóch do trzech minut, nie kopiującego całości lub fragmentów innych dzieł chronionych prawem autorskim, bez obraźliwych treści, a partie wokalne mogły być w języku angielskim, hiszpańskim, japońskim lub chińskim.

Co ciekawe, w Ash - spikerkę nowej stacji radiowej - wcieli się Sasha Grey, dawniej aktorka filmów pornograficznych, a obecnie między innymi streamerka i modelka. Nie wiadomo na ten moment, czy w grze usłyszymy jedynie grze usłyszymy jedynie głos aktorki, czy też odgrywana przez nią postać pojawi się również w czasie misji. Premiera dodatku Widmo Wolności planowana jest na ten rok.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze