Skip to main content

Cyberpunk 2077, ale wszyscy są Smasherami. Ta wersja Night City będzie wam się śniła po nocach

Tak, Panam też jest Smasherem.

Źródło zdjęcia: NexusMods/HamFam

Jeśli z tylko sobie znanego powodu zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby świat Cyberpunka 2077 zamieszkany przez armię klonów Adama Smashera, to przychodzimy z dobrymi wieściami. W sieci jest już mod, który pozwoli to sprawdzić.

Wydana niedawno modyfikacja o wymownym tytule „Oops_all_Smasher” oferuje całkowicie nową perspektywę na Night City, przemieniając każdego przeciwnika oraz bohaterów niezależnych w Adama Smashera. Mowa o dosłownie każdej postaci, a więc tak: Panam, Judy i każdy inny towarzysz, z którym związaliście się emocjonalnie, został oficjalnie zesmasherowany (nie wiedzieć czemu - wyjątkiem jest Jackie).

Zobacz na YouTube
Źródło: NexusMods/HamFam

YouTuber AbraHamSandwich zaprezentował modyfikację szerszej publice, podejmując się wyzwania polegającego na ukończeniu całego Cyberpunka 2077 w smasherowym uniwersum. Jak łatwo się domyśleć, najtrudniejsze były starcia z bossami oraz wszystkimi przeciwnikami, którzy posiadają dłuższy pasek życia od standardowych oponentów.

Oczywiście nie zabrakło też bardziej absurdalnych scen, jak choćby koncertu zespołu Smasherów przed widownią Smasherów, romantycznych igraszek ze Smasherem w Bazyliszku czy Smasherów składających się w literę T po wejściu do jakiegokolwiek pojazdu. Mod z pewnością nie jest idealny pod względem technicznym, ale memicznego potencjału nie można mu odmówić.

Zobacz także