Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sasha Grey wystąpi w dodatku do Cyberpunk 2077

Wcieli się w Ash, prowadzącą stację radiową.

Marina Ann Hantzis - znana jako Sasha Grey - wystąpi w dodatku Widmo Wolności do Cyberpunk 2077. Wcieli się w Ash, a więc prowadzącą nową stację radiową 89.7 Growl FM.

Grey to była aktorka pornograficzna, a teraz modelka i pisarka, a także „standardowa” aktorka. Można ją też zobaczyć streamującą na Twitchu, gdzie zgromadziła ponad milion obserwujących.

Co ciekawe, głos Sashy Grey pojawił się już w zapowiedzi stacji Growl FM, ale najwyraźniej mało kto rozpoznał w nim znaną aktorkę. Teraz Hantzis potwierdziła obecność w grze na Twitterze.

Goszczące w dodatku Growl FM to stacja, w której usłyszymy muzykę stworzoną przez społeczność fanów. Przedstawiać je będzie właśnie Ash, ale na razie nie wiadomo, czy Grey użyczyła postaci tylko głosu, czy może również wizerunku. Być może jednak w ogóle nie zobaczymy DJ-ki na ekranie.

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności zadebiutuje w 2023, wyłącznie na PC i aktualnej generacji konsol. To DLC w klimatach szpiegowskich, w którym zwiedzimy nową dzielnicę Night City.

Read this next