Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Świąteczne dodatki w darmowej aktualizacji GTA Online

Bronie, śnieg, maski i pojazdy.

Rockstar przygotował GTA Online na święta, dodając szereg zimowych i tematycznych dodatków do trybu wieloosobowego, w tym walki na śnieżki i wełniane swetry.

Oddawaj pierniczki!

Listę otwierają jednak miny zbliżeniowe i samonaprowadzające rakiety, które mają w opinii deweloperów uczynić świąteczne uroczystości „jaśniejszymi”.

W Los Santos doszło także do niespotykanego załamania pogody, dzięki czemu gracze mogą wziąć udział w bitwach na śnieżki. Podczas rywalizacji możemy założyć wełniany sweter od babci, piernikową maskę i inne okolicznościowe gadżety, dostępne za darmo.

Dodano również cztery nowe pojazdy, dostępne w Southern San Andreas Super Autos: Hot Rod Christmas Ratloader i Slam Van oraz sportowe Massacro i Jester.

Do 5 stycznia mamy szansę znaleźć skrzynie z rzadkimi przedmiotami, a osoby logujące się do gry 25 grudnia mogą liczyć na specjalny prezent. W sklepach pojawiła się także wyrzutnia fajerwerków.

Razem z dodatkami opublikowano także szereg poprawek i usprawnień. Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze