Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Surrealistyczne, „sowieckie” Atomic Heart ma datę premiery

Trochę BioShock, trochę Prey.

Atomic Heart ukaże się 21 lutego przyszłego roku na PC oraz na konsole Xbox i PlayStation obu generacji. Obiecująca produkcja od razu trafi także do subskrypcji Game Pass.

Po przedwczesnym ujawnieniu daty w części sklepów internetowych, odpowiedzialne za prace studio Mudfish potwierdziło informacje za pośrednictwem nowego trailera. Jeszcze niedawno planowano debiut w obecnym roku, ale we wrześniu poinformowano o opóźnieniu planów.

W Atomic Heart technologia pokroju internetu, hologramów i androidów jest już wynaleziona, w 1955 roku. Główny protagonista to agent specjalny, zwany P-3, którego rząd wysyła na zbadanie fabryki, z którą stracono kontakt. Jak się okazuje, placówka jest opanowana właśnie przez roboty.

Wydaje się, że „Sowiecki BioShock” - jak niegdyś okrzyknięto tytuł - zapowiada się bardzo dobrze. Oprawa graficzna jest na wysokim poziomie, alternatywna rzeczywistość ZSRR wygląda przedziwnie, a same potyczki są kreatywne: mamy broń palną, ataki wręcz i wspomniane „czary”.

Sami deweloperzy z rosyjskiego studia Mundfish nieco przewrotnie opisują projekt jako „przygodową grę RPG akcji w zamkniętym świecie”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Atomic Heart

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze