Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jak zabijać roboty w hurtowych ilościach. Nowy gameplay z Atomic Heart

14 minut przepełnione walką.

W sieci pojawiła się 14-minutowa rozgrywka z Atomic Heart. Można na niej zobaczyć, jak FPS prezentuje się bez dodatkowych cięć mających uatrakcyjnić demonstrację gry.

Użytkownik Sergei udostępnił zapis z rozgrywki, dzięki któremu mamy okazję zobaczyć m.in. mechanikę otwierania zamków w drzwiach, walkę z licznymi przeciwnikami, ruchy specjalne postaci, a także efekty towarzyszące broni, jak np. możliwość zamrożenia tuż po uderzeniu. Pierwsza część wideo nie jest może najlepszej jakości, ale i tak warto się z nią zapoznać.

Niektórzy komentujący podeszli do gameplayu dość krytycznie, wskazując na dużo efektów rozmycia ekranu, a także potencjalnie niską ilość klatek na sekundę. Inni zauważają, że pewni przeciwnicy przyjmują zdecydowanie zbyt dużo ciosów przed śmiercią.

Gra studia Mundfish wyróżnia się alternatywną wizją świata w wydaniu science-fiction. Bohaterem produkcji jest agent specjalny o pseudonimie „P-3”, który został wysłany do tajnej placówki, by zbadał ją po tym, jak stracono z nią kontakt.

Atomic Heart trafi na PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4. Premiera odbędzie się 21 lutego 2023 roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Atomic Heart

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze