Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atomic Heart z prezentacją walki. „Sowiecki BioShock” nadal wygląda świetnie

Opublikowano nowy trailer.

Twórcy obiecującego Atomic Heart opublikowali kolejny trailer produkcji. Tym razem deweloperzy koncentrują się na walce, prezentując szereg dostępnych broni oraz umiejętności specjalnych.

Wydaje się, że „Sowiecki BioShock” - jak niegdyś okrzyknięto tytuł - nadal zapowiada się bardzo dobrze. Oprawa graficzna jest na wysokim poziomie, alternatywna rzeczywistość ZSRR wygląda przedziwnie, a same potyczki są kreatywne: mamy broń palną, ataki wręcz i wspomniane „czary”.

W Atomic Heart technologia pokroju internetu, hologramów i androidów jest już wynaleziona, w 1955 roku. Główny protagonista to agent specjalny, zwany P-3, którego rząd wysyła na zbadanie fabryki, z którą stracono kontakt. Jak się okazuje, placówka jest opanowana właśnie przez roboty.

Sami deweloperzy ze studia Mundfish nieco przewrotnie opisują projekt jako „przygodową grę RPG akcji w zamkniętym świecie”. Premiera jeszcze w tym roku na PC oraz na konsole obu generacji.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze