Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Super Mega Baseball: Extra Innings trafi na PC i Xbox One

Zręcznościowa gra sportowa.

Super Mega Baseball: Extra Innings ukaże się w przyszłym miesiącu na PC i Xbox One - ogłosiło odpowiedzialne za produkcję studio Metalhead Software.

Grafika nie wszystkim przypadnie do gustu

Wersja na sprzęt Microsoftu zadebiutuje 14 sierpnia. Zwolennicy komputerów osobistych poczekają tydzień dłużej - do 21 sierpnia. Cenę w USA ustalono na 20 dolarów (ok. 75 zł).

Podtytuł Extra Innings oznacza usprawnioną i rozbudowaną odsłonę. Podstawy rozgrywki pozostają oczywiście bez zmian, ale dodano więcej stadionów i drobne zmiany w mechanice.

Wydane w kwietniu tego roku wersje PlayStation 3 i PS4 otrzymają wszystkie te zmiany w ramach darmowych aktualizacji i DLC, we wrześniu.

Super Mega Baseball od kanadyjskiego Metalhead Software to humorystyczne i zręcznościowe podejście do baseballu. Gra zdobyła wysokie oceny w recenzjach - chwalono między innymi prostą do opanowania rozgrywkę. Kontrowersyjna może być jednak oprawa graficzna.

Tytuł nie bazuje na oficjalnej licencji. Możliwa jest zabawa w samotności, ale także w lokalnej kooperacji i rywalizacji, dla maksymalnie czterech osób.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze