Skip to main content

Steelrising - drzwi, wrota z zielonym znakiem: jak otworzyć

Jak zniszczyć drzwi z zielonym znakiem.

Steelrising jest grą z dużą liczbą przejść i skrótów. Nie wszystkie drzwi i wrota będą dostępne od razu. Poniżej wyjaśnimy, jak działa system przejść pomiędzy poszczególnymi obszarami i ulicami dzielnic Paryża.


Na tej stronie:


Drzwi zamknięte od drugiej strony

Większość drzwi możesz otworzyć z drugiej strony. Najpierw musisz przedostać do wrót od drugiej strony, nierzadko pokonując liczne zastępy wrogów. Kiedy dotrzesz do bramy, wówczas należy odblokować zasuwę, i w ten sposób odblokujesz skrót.

Czasami, z drugiej strony wrót, odnajdziesz dźwignię, która otworzy kratę.


Drzwi zamknięte na klucz

Może zdarzyć się tak, że natrafisz na drzwi zamknięte na klucz. Nie zawracaj sobie nimi wówczas głowy, jeśli nie posiadasz odpowiedniego przedmiotu. Klucz możesz otrzymać, np. od innych postaci w trakcie wykonywania zadania pobocznego. Wrócisz więc do nich później, gdy zdobędziesz klucz.


Drzwi i przejścia z charakterystycznym zielonym znakiem

Na wielu przejściach i drzwiach widnieje charakterystyczny zielony znak. Nie możesz ich otworzyć, dopóki nie zdobędziesz odpowiedniego narzędzia – czyli taranu. Zwróć uwagę, że znak może znajdować się także na części muru.

Umiejętność Taran Alchemika zdobędziesz po pokonaniu bossa - Alchemik Luxemburski – który znajduje się w Kwartale Luxembourg. Gdy już zdobędziesz to narzędzie, wystarczy podejść do przejścia z zielonym symbolem i nacisnąć L1/LB + trójkąy/Y. Wówczas zniszczysz barykadę.

Następnie: Steelrising - jak przedostać się wyżej, dalej, na drugą stronę

Spis treści: Steelrising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Steelrising - blok: jak wykonać; manewr specjalny

Zobacz także