Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

SteamWorld Heist otrzyma dodatkowego bohatera i zestaw misji

Rozszerzenie The Outsider zadebiutuje 28 kwietnia.

Przedstawiciele studia Image & Form zapowiedzieli dodatek The Outsider do SteamWorld Heist na 3DS. Rozszerzenie zadebiutuje jutro, 28 kwietnia. Zostało wycenione na 5 euro.

Nabywcy otrzymają nowego bohatera, Fena, z którym związany będzie poboczny wątek fabularny wpleciony w główną historię. Pojawią się także niespotykane wcześniej bronie i gadżety.

Razem z DLC udostępniona zostanie darmowa aktualizacja, która zaoferuje więcej miejsca w ekwipunku, dodatkowe opcje językowe, a także nowe czapki i kapelusze dla postaci.

SteamWorld Heist zadebiutowało w grudniu ubiegłego roku. To turowa strategia z nietypową dla gatunku perspektywą - akcję obserwujemy z boku, niczym w dwuwymiarowej grze platformowej.

Dowodzimy oddziałem robotów, kosmicznych piratów - choć raczej przyjaźnie nastawionych do świata - przemierzających galaktykę w zardzewiałym statku. Przywódczyni grupy chce zemścić się na bandytach, którzy zlikwidowali większą część jej załogi.

„Wspaniała taktyczna produkcja, oferująca szalenie wciągającą rozgrywkę, a także przyjemny, lekki i humorystyczny klimat” - pisaliśmy w naszej recenzji.

Gra ma w przyszłości trafić także na PC i konsole stacjonarne - szczegóły dotyczące premiery nowych wersji nie są jeszcze znane.

O autorze
Komentarze