Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - ZK ciebie potrzebuje

Rozwieś ulotki promujące wstąpienie do Gwardii.

Zinaida na planecie Gagarin z lokalnego oddziału ZK poprosi cię, byś pomógł jej rozprowadzić plakaty zachęcające do dołączenia do Gwardii w ramach zadania ZK ciebie potrzebuje w Starfield.

  • Miejsce: Lądowisko Gagarina
  • Lokalizacja: układ Alfa Centauri, planeta Gagarin
  • Typ: Różne
  • Zleceniodawca: Zinaida Kuipers

Zadanie to otrzymasz od Zinaidy - szefowej lokalnego oddziału ZK. Oferuje ci dołączenie do frakcji, ale także zadanie, które nie jest bezpośrednio związane z Gwardią. Biuro zleceniodawcy znajduje się na głównym placu od strony południowej, nad punktem kawiarni TerraBrew.

Dostarcz trzy plakaty: do baru, do punktu medycznego oraz na posterunek policji. W dwóch pierwszych wymienionych punktach musisz użyć Perswazji, aby przekonać właścicieli do wywieszenia plakatów. Jest to jednak cel opcjonalny - twoim zadaniem jest je tylko dostarczyć bez zastanawiania się, co się z nimi później stanie.

Za wykonanie zadania otrzymasz 75 PD oraz 3500 kredytów za samo dostarczenie plakatów, jednak za usługi negocjacyjne - gdy uda ci się przekonać obie osoby do powieszenia plakatów - 5500 kredytów.

Następnie: Starfield - Niewykonane połączenia

Spis treści: Starfield - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Starfield - Pewny typ

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze