Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: droga do imperialnych wykopalisk

Rozdział 3 - powracamy na planetę, gdzie szukamy kolejnego grobowca.

Po uwolnieniu Wookieech w trakcie pobytu na planecie Kashyyyk akcja Star Wars Jedi: Fallen Order ponownie przeniesie nas na pokład statku o nazwie Modliszka. Po naradzie z Ceste i Geezem podejdź do holostołu i wybierz z niego planetę Zeffo, gdzie Imperium rozpoczęło kolejne wykopaliska.

Po wylądowaniu opuść statek i zacznij kierować się w stronę dobrze już znanej wioski, gdzie rozlokowały się oddziały Imperium. Na prawo od ścieżki znajdziesz złotą belkę, po której dostań się na górę, po czym przejdź przez drzwi (1) z lewej. Korytarz prowadzi do miejsca medytacji, gdzie możesz zapisać grę.

Idąc dalej dotrzesz do zrujnowanego hangaru - w ten sposób odblokujesz skrót prowadzący na lądowisko statku. Przebiegnij przez wioskę i ośrodek turbin, po czym pokonaj górską ścieżkę z ruchomymi platformami. Celem jest dotarcie do placu z przeciwnikami, a następnie skierowanie się do jaskini (2) z prawej.

Za jaskinią natkniesz się na bramę, którą otwórz z wykorzystaniem droida BD-1 na panelu (3) z lewej strony. Po wejściu do bazy możesz otworzyć drzwi z prawej, za którymi znajdziesz punkty medytacyjny.

Przejdź w lewo, eliminując po drodze wrogów. Po dotarciu na zewnątrz wskocz na belkę (4) i zacznij kierować się w lewo i w górę. Kiedy tam dotrzesz przebiegnij po kilku ścianach, przeskocz na kolejną i wdrap się po belkach w prawo i na górę.

Trafisz na platformę, gdzie trwa walka szturmowców z dużym przeciwnikiem - Jotazem (5). Możesz nieco poczekać, aż rywale osłabią się wzajemnie, po czym rozpraw się z pozostałymi i rusz w stronę kolejnego przejścia. Kontynuuj, aż dotrzesz do pomieszczenia z wiatrakiem. Zastopuj go mocą i wskocz na górę.

Zniszcz pchnięciem kratę z prawej, po czym użyj robota na przełączniku (6), dzięki czemu otworzysz drzwi prowadzące do pomieszczenia ze szturmowcem czystki (7). Pokonaj go i przebiegnij po ścianie z prawej, po czym użyj pchnięcia na kolejnej kratce.

Rusz przed siebie, wskocz na podwyższenie i zniszcz kolejną ścianę, dzięki czemu wyjdziesz na zewnątrz. Wskocz na lód, a po chwili dotrzesz do punktu zapisu gry. Zeskocz z klifu do wody i popłyń w stronę miejsca rozbicia latających statków (8). Uważaj, bo z lewej jest Jotaz. Zamelduj o statkach Geezowi.

Skieruj się na fragment metalowego pierścienia i skieruj się w stronę zwisającej kratki (9), po której wejdź na górę. Przejdź przed siebie po rurze i rozpraw się z sondą szpiegowską, odbijając laserowe pociski mieczem.

Następnie skieruj się do wylotu z lewej (10), gdzie natkniesz się na kolejne sondy. Przebij się przez nie, zeskocz na dół i udaj się w lewo.

Użyj robota na panelu (11), a po uruchomieniu mechanizmu odetnij zasilanie, kiedy znajdzie się przed bohaterem, po czym skorzystaj z liny (12), aby dostać się na drugą stronę przepaści. Wejdź do bazy (13) i skorzystaj z windy.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: imperialne wykopaliska, silnik do linki, Druga Siostra (boss), Trilla

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: oczyszczenie więzienia, Saw Gerrera, powrót na statek

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze