Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi Ocalały - zadania główne: opis przejścia

Wszystkie misje w grze - krok po kroku.

Wątek główny w grze Star Wars Jedi Survivor składa się z pięciu rozdziałów misji fabularnych, oznaczonych jako Główny cel podróży. Zadania rozgrywane są bezpośrednio jedno po drugim. Wraz z postępami w kampanii otrzymamy dostęp do nowych mocy, które pozwolą nam dostać się w poprzednio niedostępne miejsca i zdobyć nowe znajdźki.

Znajdziecie tutaj krok po kroku zadania od początku aż do zakończenia gry. Po przejściu na konkretną stronę otrzymacie szczegółowy opis misji wraz z licznymi ilustracjami, rozwiązaniem zagadek i innymi ważnymi wskazówkami.


Zadanania główne w Star Wars Jedi Survivor

Poniżej kompletny opis przejścia fabuły gry z podziałem na planety. Niech Moc będzie z wami!

Coruscant

Koboh

Jedha

Zniszczony księżyc

Nova Garon

Tanalorr

WSKAZÓWKA #1: W grze znajdziemy bardzo dużo znajdziek i przedmiotów kolekcjonerskich, dzielących się na kilka rodzajów. Po odblokowaniu nowej mocy w ramach misji głównych, warto wrócić się do wcześniej odwiedzonych lokacji, aby wejść do poprzednio niedostępnych miejsc.

WSKAZÓWKA #2: Lokacje głównych zadań przypominają nieco labirynty, ale co jakiś czas trafimy na obiekty lub drzwi, których aktywacja utworzy skrót do najbliższego punktu zapisu. W ten sposób przy ponownym zwiedzaniu danego miejsca można pomijać całe sekwencje platformowe lub starcia z wrogami, co znacząco ułatwia eksplorację.

Spis treści: Star Wars Jedi Ocalały - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze