Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi Ocalały - Znajdź żyroskop, Jaskinie przemytników

Poszukujemy części zamiennych do statku.

To zadanie w grze Star Wars Jedi Survivor rozpoczyna się od razu po zakończeniu poprzedniego - odszukaj Greeza. Stary przyjaciel pomoże nam naprawić statek Modliszka, ale do tego będzie nam potrzebny nowy żyroskop. Możemy go znaleźć w starych jaskiniach przemytników - cel główny znajdź żyroskop.

  • Zaczniemy w saloonie Pyloony. Dochodzimy do końca lady barowej i przechodzimy przez drzwi po prawej. Wejdziemy do kuchni, a przed aneksem kuchennym skręcamy w drzwi po lewej. Schodzimy schodami do piwnicy i kładziemy się na łóżku. Oglądamy scenkę, po której Greez otworzy nam tajne drzwi do jaskiń.
  • Początkowo podążamy jedyną dostępną drogą w dół. Najbardziej widoczne przejście będzie zablokowane zielonym polem siłowym. Obracamy się w prawo i przeciskamy się wąskim wyłomem. Trafimy tam na kilka agresywnych stworzeń, które pokonujemy. Następnie przeskakujemy po ścianach i skałach, aż dotrzemy do drzwi za platformą i urwanym mostem. Na koniec niszczymy skałę mocą.
  • Po dotarciu do dużej pieczary przeskakujemy po kolejnych półkach skalnych, aż dotrzemy na niższy poziom. Podnosimy żyroskop i oglądamy scenkę, która przeniesie nas głębiej w jaskinie. Na tym misja zakończy się.

Następnie: Star Wars Jedi Ocalały - Zanieś żyroskop do Greeza, Komnata Dwoistości

Spis treści: Star Wars Jedi Ocalały - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi Ocalały - Koboh: Odszukaj Greeza

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze