Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi Ocalały - Przynieś kody kontaktowe Cere

Walczymy z wielkim świdrem.

To zadanie w grze Star Wars Jedi Survivor rozpoczyna się od razu po zakończeniu poprzedniego - Odszukaj brata Armiasa. Misja ratunkowa zakończyła się porażką, a do tego sanktuarium atakuje olbrzymi świder. Cal i Merrin muszą za wszelką cenę ochronić kody kontaktowe Ukrytej Ścieżki - misja główna Przynieś kody kontaktowe Cere.


Na tej stronie:


Ucieczka przed Świdrem

  • Zaczynamy na zewnątrz świątyni, atakowani przez świder. Biegniemy po ścieżce w górę. Na koniec wyskakujemy ze skarpy i linką przyciągamy się do ściany. Biegniemy po niej w prawo i przeskakujemy przez barierę. Przeskoczenie przez barierę odnowi nasz podwójny skok i doskok, dzięki czemu możemy wylądować na oddalonej platformie.
  • Następnie popychamy mocą drzwi i wychodzimy na kolejnej półce skalnej. Tu czeka nas dość skomplikowana sekcja platformowa. Zaczynamy od wybicia się z masztu i wspinaczce po skale na skarpę naprzeciwko. Biegniemy za Merrin w stronę świdra. Zaczepiamy się linką o ścianę i biegniemy w lewo. Przed nami seria barier i masztów. Po pokonaniu każdej bariery wykonujemy podwójny skok, a następnie doskok, dzięki czemu wykonamy serię dalekich skoków, aż do kolejnej półki skalnej.
  • Biegniemy dalej za Merrin, przeskakując po skałach. Na koniec zaczniemy się ześlizgiwać. Balansujemy tak, żeby omijać wbijające się w podłoże wiertło. Po dwóch wyskokach dotrzemy z powrotem do wnętrza świątyni. Biegniemy w dół po przewróconym filarze i zjeżdżamy tyrolką na platformę po przeciwnej stronie.
  • Pokonujemy imperialnych, po czym przeskakujemy przez barierę i idziemy do dalszej części świątyni, nazwanej Grobowa przełęcz. Mijamy punkt zapisu i schodzimy za Merrin drogą w dół. Przeciskamy się przez szczelinę w skale i idziemy jeszcze niżej. Trafimy do kompleksu jaskiń, w którym zaatakuje nas sporo żołnierzy. Tłumimy opór na naszej drodze i idziemy dalej. Na koniec przeciskamy się przez szczelinę i oglądamy scenkę.

Walka ze świdrem

  • Teraz czeka nas dość chaotyczna sekwencja, wymagająca dobrego refleksu. Wskakujemy w portal utworzony przez Merrin, po czym zostaniemy przeniesieni kawałek dalej. Natychmiast wskakujemy na metalowe ściany, po których biegniemy i wskakujemy do kolejnego portalu.
  • Po przebiegnięciu po jeszcze kilku ścianach i skokach w przestrzeń, zjeżdżamy na platformie i łapiemy się liny na końcu. Po zjeździe na tyrolce za pomocą liny łapiemy się kolejnych ścian i biegniemy po nich w prawo, w stronę świdra. Po tym wskakujemy do kolejnego portalu. Zaczepiamy się o ramię świdra, po czym biegniemy prosto i przecinamy ramię.
  • Spadniemy do następnego portalu, który wyrzuci nas przy jeszcze jednej ścianie. Biegniemy po niej i wskakujemy do jaskini. Zjeżdżamy w dół po rumowisku i wskakujemy w portal na końcu. Przeskakujemy przez portal w powietrzu i pojawimy się między dwiema ścianami. Odbijamy się od nich, unikając ataków Tie-Fightera. Na koniec wskakujemy w kolejny portal, przebiegamy po ścianie i do następnego portalu.
  • Pojawimy się na wysokiej półce skalnej, na wprost świdra. Kiedy Merrin zniszczy ramię świdra, używamy mocy, aby pchnąć odłamki prosto w maszynę. Po tym przeskakujemy przez kolejną serię portali i trafimy do bezpiecznej jaskini, obok punktu medytacji. Przechodzimy przez zieloną barierę i wychodzimy na zewnątrz. Trafimy do znajomych już ruin.
  • Podążamy w prawo za Merrin i zjeżdżamy tyrolką. Następnie przejeżdżamy po kolejnej linie, aż trafimy do punktu zapisu. Wybieramy z niego szybką podróż do punktu medytacji Archiwum. Po pojawieniu się w hangarze obracamy się do tyłu i rozmawiamy z Cere. Oglądamy scenkę i na tym misja zakończy się.

Następnie: Star Wars Jedi Ocalały - Uratuj Zee: Lucrehulk

Spis treści: Star Wars Jedi Ocalały - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi Ocalały - Odszukaj brata Armiasa

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze