Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Eclipse może zadebiutować dopiero w 2028 roku

Quantic Dream ma podobno problemy.

Star Wars Eclipse może ukazać się nawet za 6 lat - twierdzi amerykański dziennikarz Tom Henderson, który w przeszłości ujawnił kilka niezapowiedzianych wcześniej projektów.

„Osoby związane z Quantic Dream powiedziały mi, że pomimo świetnego odbioru trailera przez graczy - zwiastun wygląda zresztą wspaniale - nie pomogło to w przyciągnięciu nowych pracowników - napisał reporter na stronie Xfire.

Francuskie Quantic Dream ma podobno problemy ze znalezieniem deweloperów, którzy zechcieliby dołączyć do firmy. Jak sprawdził Henderson, wiele ofert pracy na oficjalnej stronie studia jest otwartych i są dostępne niemal dwa lata. Co jakiś czas odświeżana jest tylko data publikacji ogłoszeń.

W przeszłości Quantic Dream - twórcy Heavy Rain czy Detroit: Become Human - było krytykowane za toksyczną atmosferę pracy. Zdaniem Hendersona, ma to duży wpływ na brak zainteresowania ze strony potencjalnych pracowników.

Akcja Star Wars Eclipse ma być osadzona w epoce „Wysokiej Republiki”, a więc na 200 lat przed filmem „Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo”. Nie znamy platform docelowych.

Poczuj się jak prawdziwy kierowca!
Premiera Gran Turismo 7 już 4 marca.

Zobacz wszystkie edycje
Gran Turismo 7 w Media Expert

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze