Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Na Star Wars Eclipse poczekamy minimum 3 lub 4 lata - raport

Brakuje pracowników.

Choć Star Wars Eclipse wyrosło na jedną z najciekawszych zapowiedzi z imprezy The Game Awards w ubiegłym tygodniu, z nieoficjalnych informacji wynika, że na tytuł możemy poczekać jeszcze wiele lat.

Jak przyznał bowiem Tom Henderson - insider, który wcześniej ujawnił sam tytuł - produkcja ukaże się na rynku za „minimum” 3-4 lata. Tak wczesna zapowiedź była więc zapewne próbą znalezienia nowych pracowników.

„[Quantic Dream] Paris ma problemy z rekrutacją (ciekawe dlaczego)” - wyjaśnił dziennikarz, mając zapewne na myśli przeróżne oskarżenia pod adresem francuskiego studia, mówiące o toksycznej atmosferze wewnątrz firmy.

Cover image for YouTube videoStar Wars Eclipse – Official Cinematic Reveal Trailer | Quantic Dream

Henderson wyjaśnia, że największym wyzwaniem dla deweloperów jest obecnie autorski silnik graficzny, który powstał z myślą o grach przygodowych. Eclipse ma natomiast stawiać większy nacisk na akcję - i to w otwartym świecie.

Oficjalna strona firmy potwierdza intensywną rekrutację: ponad 50 stanowisk w Paryżu i kilka a Montrealu, gdzie znajduje się drugie biuro.

Akcja Star Wars Eclipse faktycznie się w epoce „Wysokiej Republiki”, a więc na 200 lat przed filmem „Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo”. Nie znamy platform docelowych.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Star Wars Eclipse

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze