Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 otrzyma DLC związane z filmem „Ostatni Jedi”

Darmowe atrakcje w grudniu.

EA ujawniło pierwszy „sezon” darmowych atrakcji i dodatków, wprowadzonych już w grudniu do strzelanki Star Wars Battlefront 2, w związku z premierą filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”.

W pierwszym tygodniu, od 5 grudnia, w grze rozpocznie się wojna frakcji. Opowiemy się po stronie Rebeliantów lub sił Najwyższego Porządku. Specjalne wyzwania weekendowe zapewnią następnie nagrody dla uczestników.

Iden Versio otrzyma w grudniu kolejne rozdziały opowieści fabularnej

Tydzień później, od 13 grudnia, otrzymamy możliwość wcielenia się także w Finna lub w kapitan Phasmę, w zależności od wybranego wcześniej ugrupowania.

W planach jest także dodawanie nowych map, za darmo. Od 13 grudnia sprawdzimy więc Galaktyczny Szturm na Crait oraz Natarcie Myśliwców nad D'Qar. Do tego statek RZ-2 A-wing oraz usprawnienie możliwości T-70 X-wing.

Co interesujące, 13 grudnia Star Wars Battlefront 2 otrzyma także kolejne rozdziały kampanii fabularnej z Iden Versio w roli głównej - Resurrection. Poznamy losy postaci zaraz po dołączeniu do Najwyższego Porządku.

Zobacz: Star Wars Battlefront 2 - Poradnik, Solucja

W kolejnych tygodniach nadal ważny będzie podjęty wcześniej wybór frakcji. Pojawią się bowiem kolejne wyzwania codzienne, tygodniowe i weekendowe, od 20 i 27 grudnia.

Plany na grudzień w Star Wars Battlefront 2

Pełna wersja Star Wars Battlefront 2 debiutuje 17 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Testowa wersja strzelanki jest już dostępna dla abonentów usług EA i Origin Access, umożliwiając sprawdzenie produkcji przed ewentualnym zakupem.

Swego rodzaju demo pozwala grać przez maksymalnie dziesięć godzin. Sprawdzimy trzy misje z kampanii fabularnej oraz szereg treści w trybie wieloosobowym.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze