Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 - gruntowne zmiany w systemie postępów

Koniec z kartami ze skrzynek.

Deweloperzy ze studia DICE ujawnili plan gruntownych zmian w systemie rozwoju i postępów w strzelance Star Wars Battlefront 2, które zostaną wprowadzone 21 marca.

Najważniejsze wydaje się wyłączenie kart zdolności i talentów z puli możliwych do zdobycia przedmiotów w skrzynkach. W nowym systemie, poziomy postaci i klas osiągać będzie się poprzez zwykłą rozgrywkę, a każdy awans zagwarantuje dostęp do punktów odblokowania, które przeznaczymy na umiejętności.

W skrzyniach gracze znajdą wyłącznie kredyty i przedmioty kosmetyczne, takie jak emotki i zwycięskie pozy. Lootboxów nie będzie można też kupić - zdobędziemy je w ramach bonusu za codzienne logowanie.

Wprowadzone zmiany są znaczące - obecnie cały system postępów i rozwoju postaci jest ściśle powiązany ze zdobywaniem kart talentów ze skrzynek. Warto zaznaczyć, że zdobyte do tej pory karty nie zostaną graczom odebrane.

Poinformowano także, że od kwietnia do gry wprowadzony zostanie system mikropłatności, dzięki któremu zakupimy przedmioty zmieniające wygląd żołnierzy i bohaterów - poprzez nabywanie kryształów za prawdziwe pieniądze.

Możliwe będzie między innymi wykupienie alternatywnego wyglądu Rebeliantów, byśmy mogli zagrać - przykładowo - jako Rodianin, a nie tylko jako człowiek.

Twórcy przypominają też, że w przyszłości Battlefront 2 otrzyma kolejne darmowe dodatki, takie jak nowe tryby gry.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze