Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

STALKER Anomaly - powrót do Zony w obszernym modzie

Fabuła i wojny frakcji.

Twórcy modyfikacji S.T.A.L.K.E.R. Anomaly opublikowali jej najnowszą wersję, tym samym rozpoczynając fazę otwartej bety ambitnego moda do Zewu Prypeci.

Co ważne, projekt można pobrać zupełnie za darmo (jest dostępny w trzech częściach, zajmuje w sumie 19 GB). Posiadanie oryginalnego egzemplarza postapokaliptycznej strzelanki nie jest wymagane.

Anomaly to nie tylko graficzne ulepszenia i poprawki gameplayu, ale także zupełnie nowa historia. Przygotowano cztery główne wątki - w jednym musimy odnaleźć owianego legendą Stalkera, w innym pokonać tajemniczą i agresywną frakcję.

Jest też scenariusz, w którym wcielamy się w żołnierza sił specjalnych obcego wywiadu, który przylatuje do Zony, by zbadać jej sekrety.

Nie zabraknie siedzenia przy ogniskach

Poza tym, przygotowano też opcjonalny tryb Warfare, w którym zarządzamy całą frakcją podczas nieustannej wojny między różnymi grupami militarnymi z Zony. Przerobiono też prawie wszystkie lokacje oraz usprawniono system sztucznej inteligencji A-Life, dzięki któremu wszystkie postacie zachowują się bardziej naturalnie i żyją własnym życiem.

Źródło: ModDB

Następnie: Kontrowersyjna misja No Russian z Call of Duty: Modern Warfare 2 podzieliła twórców

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze