Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spojrzenie na rozgrywkę w ambitnym projekcie Worlds Adrift

Latające światy w MMO.

Twórcy humorystycznych produkcji Surgeon Simulator i I am Bread - Bossa Studios - opublikowali nowy zwiastun projektu Worlds Adrift, oferując spojrzenie na rozgrywkę.

W tej sieciowej grze przygodowej wcielimy się w piratów, z zadaniem zbierania surowców, rozbudowywania naszego latającego okrętu, odpierania ataków potworów i szukania odpowiedzi na pytanie - co stało się ze zrujnowanym światem?

Twórcy obiecują „jedno, połączone uniwersum” bez podziału na serwery, mnóstwo wysp do zbadania oraz swobodne przemieszczanie się - nie tylko za pomocą wspomnianych jednostek latających, ale także z wykorzystaniem linki z hakiem.

Oprawa graficzna stawia na proste kształty i pastelowe kolory, widoczne na trailerze na przykład podczas potyczek statków. Akcję obserwujemy w perspektywie trzeciej osoby.

Lokacje będę generowane losowo, lecz identyczne dla wszystkich graczy. Nie będzie głównego miasta z postaciami niezależnymi wręczającymi zadania, nie będzie też poziomów doświadczenia czy oskryptowanych scen.

Gracze mogą już zapisywać się do zamkniętych testów wczesnej wersji produkcji - na oficjalnej stronie. Worlds Adrift zmierza na PC.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze