Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spojrzenie na pojazdy w nowym materiale z Battlefield 1

Czołgi i samoloty.

Twórcy strzelanki Battlefield 1 rozpoczęli serię „dzienników” deweloperskich, prezentujących podstawowe elementy produkcji. Jako pierwsze oglądamy pojazdy.

Jak na produkcję z akcją umieszczoną podczas I wojny światowej przystało, nie może zabraknąć czołgów, które debiutowały właśnie podczas tego konfliktu zbrojnego.

- Zostały wynalezione w tym okresie, by spełnić określony cel - mówi jeden z deweloperów. - Chcieliśmy, by były to duże, brutalne, fizyczne bestie, dominujące na polu walki i przerażające.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

W dalszej części materiału oglądamy również samoloty. Przypomniano także, że Battlefield 1 - w odróżnieniu od poprzednich odsłon - otrzyma dwie specjalne klasy postaci, jeśli wybierzmy odrodzenie się w pojeździe: czołgistę i pilota.

Produkcja zadebiutuje 21 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Rozgrywka będzie stawiać większy nacisk na potyczki na bliższym dystansie. W grze pojawi się nowy system walki wręcz i możliwość szarży z bagnetem. Sednem pozostają jednak typowe starcia żołnierzy z bronią palną.

Tytuł zaoferuje też kampanię dla jednego gracza, a fabuła przedstawia losy kilku postaci, biorących udział w walkach na różnych frontach. Będzie to między innymi czarnoskóry Amerykanin oraz kobieta z plemienia Beduinów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły