Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man - Przełom; Rozważania

Misja główna: pomagamy doktorowi Octaviusowi.

Po emocjonującej misji Ten, który uciekł, pozostawiamy na chwilę kostium Spider-Mana i już w cywilnym ubraniu zmierzamy do laboratorium, gdzie czeka nas kolejna część pomocy doktorowi Otto.

Do laboratorium możesz udać się na pajęczynie lub korzystając z szybkiej podróży. Po dotarciu na miejsce wejdziesz do laboratorium, gdzie staniesz przed możliwością naprawy kolejnych projektów obwodów.

Pierwszą z nich będzie kora ruchowa, która jest częścią środczaszkowego interfejsu neuronowego. Poniżej znajduje się rozwiązanie wszystkich zagadek logicznych w tej misji głównego wątku fabularnego.

#1 Kora ruchowa

#2 Kora ruchowa 2

#3 Kora ruchowa 3

Po wykonaniu trzech projektów obwodu odkryjesz kolejny problem. Doktor Otto Octavius nie będzie jednak się tym zbytnio przejmował, gdyż zbyt mocno poczuje potęgę swoich nowych kończyn. Po scence przerywnikowej misja dobiegnie końca.Misja: Rozważania

Zaraz po ukończeniu zadania Przełom zostanie odblokowana kolejna misja główna. W jej ramach po prostu udaj się do F.E.A.S.T., gdzie porozmawiasz z ciocią May. I to generalnie wszystko - wraz z zakończeniem scenki przerywnikowej, końca dobiegnie również misja.

Komentarze