Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man - Nowy początek

Misja główna: pomagamy doktorowi Otto przy jego projekcie.

W poprzedniej misji, Ukryte zamiary, odkryliśmy tajny pokój Martina Li w siedzibie F.E.A.S.T. Zostaliśmy przy tym jednak niemal złapani na gorącym uczynku, więc Li może podejrzewać nas o bycie Spider-Manem. Czas jednak zostawić na chwilę ten wątek.

Pora odwiedzić doktora Octaviusa, który wciąż przeżywa utratę dofinansowania. Jest to więc perfekcyjny moment na odwiedziny i pomoc w projekcie.

Udaj się do żółtego znacznika, które wskazuje - klasycznie w takich misjach - laboratorium Octavius Industries. Możesz się tam dostać również za pomocą szybkiej podróży.

Po wejściu do środka podejdź do wskazanych miejsc, aby zobaczyć, czym aktualnie się zajmuje Otto. Po niezbyt długim dialogu będziesz musiał wykonać kilka zagadek obwodów. Więcej o tym rodzaju aktywności pisaliśmy tutaj - Spider-Man - zagadki i łamigłówki logiczne: Projekty Obwodów.

Naszym celem jest przeprowadzenie diagnostyki systemu sterowania protezą. Na tym etapie gry dobrze jest usunąć już wprowadzone elementy, gdyż często są to pozostałości po nieudanej próbie naprawy przez doktora Otto. Na obrazku powyżej prezentujemy rozwiązanie tej łamigłówki.Po rozwiązaniu diagramu i krótkiej scence, po prostu wyjdź z laboratorium. Misja zostanie zakończona wraz z opuszczeniem budynku.

Komentarze