Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man Miles Morales - szkolenia: wyzwania walki, skradania i poruszania się

Wymagające wyzwania.
Spider-Man Miles Morales - szkolenia: wyzwania walki, skradania i poruszania się Wymagające wyzwania.

Wyzwania, związane ze szkoleniami człowieka-pająka, to bardzo ciekawe i różnorodne aktywności, jakie dostępne są w Spider-Man Miles Morales. Co więcej, wpływają również na niektóre umiejętności, więc warto je zaliczyć, by rozwijać naszego superbohatera.

Na mapie gry znajdziemy trzy rodzaje wyzwań. Każde z nich związane są innym rodzajem aktywności.

  • Wyzwanie walki - w tej próbie przyjdzie ci walczyć z hologramami. W zależności od wyzwania, cel zadania może być inny (np. likwidacja przeciwników w jak najkrótszym czasie lub zniszczenie hologramów otrzymując jak najmniej ciosów).
  • Wyzwanie skradania się - należy zlikwidować wszystkich przeciwników - w tym wypadku hologramów - ale tak, aby pozostać niezauważonym. Cele są różne: trzeba zlikwidować wszystkie jednostki, rozbroić bomby albo uwolnić zakładników. Jeśli hologram cię zauważy, próba zakończy się niepowodzeniem, i trzeba ją powtórzyć od początku.
  • Wyzwanie poruszania się / przemieszczania się - polega na zaliczaniu kolejnych punktów w jak najkrótszym czasie. Kluczowe jest opanowanie sterowania postacią tak, by sprawnie bujać się po sieci i odbijać się od obiektów. Punkty rozmieszczone są w różnych miejscach, dlatego należy wydajnie manewrować pomiędzy budynkami, aby tracić jak najmniej czasu.

Każde wyzwanie oceniane jest w trójstopniowej skali. Im wyższą notę otrzymamy, tym lepszą nagrodę zdobędziemy. Każdą próbę można powtórzyć dowolną ilość razy.

Zaliczenie każdego wyzwania wiąże się z otrzymaniem zdolności. Łącznie jest ich 9 (po trzy z każdego rodzaju), co pozwala uzyskać 9 specjalnych talentów. Więcej na ten temat dowiesz się na stronie: Spider-Man Miles Morales - rozwój postaci: awansowanie, umiejętności, zdolności wyzwania.

Spis treści: Spider-Man Miles Morales - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Spider-Man Miles Morales - aktywności w aplikacji MSMZS

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze