Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man Miles Morales - Służymy miastu

Odbijamy budynek Roxxon.
Spider-Man Miles Morales - Służymy miastu Odbijamy budynek Roxxon.

Pierwsze trzy misje w Spider-Man Miles Morales, w tym ostatnia, Spider-Man Miles Morales - Nowe fłip, miały charakter wprowadzenia gracza do fabuły oraz zaznajomienia go z podstawowymi mechanikami gry.

Przyszedł czas na pierwsze, większe wyzwanie. Kiedy dotrzesz do budynku Roxxon, rozpocznie się film przerywnikowy. Po jego zakończeniu, wskocz przez okno (1). Wewnątrz podejdź do komputera (2) i użyj go. Po chwili rozpocznie się walka z członkami Undegroundu.

Podczas starcia uważaj na pięściarzy, który wysoko trzymają gardę i trudno ich zranić. W walce z nimi warto użyć wykończenia lub jadowitego ciosu. Co więcej, ten typ przeciwników wyskakuje często w powietrze i uderza z wielką siłą w Spider-Mana. Wykonaj unik lub jadowity cios, by poradzić sobie z tym atakiem.

Zwróć uwagę, że wrogowie będę cię atakować także z dachów (3) i z wnętrz budynków (4), więc warto udać się tam w pierwszej kolejności i zlikwidować przeciwników, którzy strzelają z broni palnej.

Gdy uporasz się ze wszystkimi przeciwnikami, we wnętrzu budynku (4), podejdź do tablicy (5). Misja zakończy się krótkim filmem.

Następnie: Spider-Man Miles Morales - La nochebuena

Spis treści: Spider-Man Miles Morales - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Spider-Man Miles Morales - Nowe fłip

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze