Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man Miles Morales - La nochebuena

Wznawiamy dostawę prądu w domu Milesa.

W poprzedniej misji - Służymy miastu - w Spider-Man Miles Morales główny bohater obronił budynek Roxxon przed atakiem Undergroundu. Teraz czas na nieco prostsze zadanie.

Udaj się do mieszkania Milesa. Na dachu budynku, w którym mieszka nowy Spider-Man, odnajdziesz plecak. Użyj go, by Morales przebrał się codzienny strój.

Gdy będziesz w pokoju Milesa, rozejrzyj się i podejdź do obiektów, z którymi możesz wejść w interakcję. Rozpoczynasz je po białej ikonie, a także po symbolu zielonego trójkąta, gdy się zbliżysz do nich.

Wyjdź z pomieszczenia i przejdź do kuchni, gdzie zastaniesz mamę Miles, Rio. Porozmawiaj z nią. Ponownie rozejrzyj się do mieszkaniu w poszukiwaniu interesujących obiektów, na przykład takich jak:

  • choinka (1),
  • lodówka (2),
  • sprzęt grający, który znajduje się naprzeciwko choinki.

Następnie przejdź do pokoju taty Milesa, który znajduje się na końcu korytarza. Tam podejdź do sterty gazet (3) i teczek (4), gdzie znajdziesz informację o tajemniczym Prowlerze. Odwróć dokument, gdy Morales będzie go trzymał w ręce, by zobaczysz zdjęcie postaci.

Kiedy odłożysz teczkę, sprawdź, co znajduje się w pudle. Odnajdziesz tam płytę gramofonową. Wróć do salonu i podejdź do sprzętu grającego, by ją odtworzyć. Po chwili usłyszysz dzwonek. Podejdź do drzwi, by przywitać się z przyjaciółką, Phin.

Podczas rozmowy Milesa z Rio, Ganke i Phin nastąpi awaria zasilania. Podejdź do skrzynki, a potem przejdź do sypialni, by wyjść na zewnątrz .

Kiedy Miles przyczepi się do ściany budynku, wciśnij R3, by dowiedzieć się, jak przebiega linia zasilania. Trzymając się muru, przejdź na drugą stronę budynku, zwracając uwagę na pomarańczową linię, która doprowadzi cię do skrzynki (5). Podejdź do niej i wciśnij jednocześnie przyciski L1 + kwadrat.

Kiedy wznowisz dostawę prądu, wróć po ścianie do mieszkania. Rozpocznie się kolacja, po zakończeniu której misja dobiegnie końca. Ganke uruchomi w smartfonie Spider-Mana aplikację, dzięki której będziesz mógł śledzić aktywności dodatkowe, jakie są do wykonania w mieście.

Następnie: Spider-Man Miles Morales - Kłopoty w harlemskim metrze

Spis treści: Spider-Man Miles Morales - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Spider-Man Miles Morales - Służymy miastu

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze