Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man Miles Morales - Nowe fłip

Misja samouczkowa, podczas której uczymy się walczyć.

Podczas trzeciej misji głównej w Spider-Man Miles Morales poznasz zaawansowane techniki walki. Możesz wykonać to zadanie od razu po zakończeniu misji: Prezent pożegnalny.

Po tym jak dotrzesz na dach budynku, do którego doprowadzi cię żółty znacznik misji, podejdź do komputera (1) i uruchom wyzwanie.

Peter Parker wyjaśni ci dokładnie, co jest twoim zadaniem. Będziesz walczył z hologramami, po to by nauczyć się kolejnych umiejętności bojowych.

Kiedy będziesz gotowy na pierwszą rundę, stań w miejscu, gdzie widnieje symbol pajęczej sieci (2). Po chwili rozpocznie się pierwszy etap. Wykonuj polecenia, które pojawią się na ekranie. Po każdym poprawnie zaliczonym zadaniu na ziemi pojawi się charakterystyczny pajęczy znak. Stań na nim, by rozpocząć kolejną rundę.

Gdy zaliczysz wszystkie próby, podejdź do komputera (1), by odblokować aktywności związane z trzema rodzajami wyzwań, które pojawią się na ekranie mapy. W ten sposób ukończysz tę krótką misję.

Następnie: Spider-Man Miles Morales - Służymy miastu

Spis treści: Spider-Man Miles Morales - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Spider-Man Miles Morales - Prezent pożegnalny

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze