Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Songs of Conquest - budynki: jak ulepszać

Korzyści z ulepszania budynków.

Rozbudowa miasta w Songs of Conquest to kluczowa sprawa - bez tego nie masz szansy na zwycięstwo z innymi graczami. Na wzniesieniu konstrukcji nie powinieneś jednak poprzestać, gdyż budynki możesz potem ulepszać - co wyjaśniamy na niniejszej stronie.

By ulepszyć budynek, kliknij na niego gdy tylko zostanie wybudowany. W niewielkim oknie, które się otworzy, zobaczysz ikonkę strzałki (1). Za jej pomocą możesz właśnie ulepszyć budynek. Po kliknięciu - jeśli oczywiście masz surowce i spełniasz inne warunki - zadanie to natychmiast zostanie zakończone.

Tak, nie musisz czekać do kolejnej tury, by zakończyć ulepszanie. Co więcej, efekty od razu staną się dostępne - będziesz mógł rekrutować ulepszone jednostki czy zyskasz większy przyrost surowców, jeśli budynek je generuje.

Ulepszyć możesz większość budynków, za wyjątkiem dwóch konstrukcji służących do prowadzenia badań. Każda konstrukcja ma też tylko jedno ulepszenie. Wyjątkiem jest Tląca się jaskinia, budynek z frakcji Rana - możesz go ulepszyć dwa razy.

Spis treści: Songs of Conquest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Songs of Conquest - złoto: jak zwiększyć przychody

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze