Skip to main content

Skrywająca tożsamość gwiazda Minecrafta w końcu pokazała twarz

By móc wyjść z domu.

Po latach oczekiwań i spekulacji, popularny youtuber „Dream” - zajmujący się głównie Minecraftem - w końcu zdjął charakterystyczną maskę z uśmiechem i pokazał twarz - także z uśmiechem.

Mężczyzna dysponuje ponad 30,5 milionami subskrybentów, lecz dotychczas jego wizerunek pozostawał tajemnicą. Widzowie słyszeli głos, a jeśli już „Dream” pokazywał się publicznie, to głowę zasłaniała właśnie okrągła, biała maska.

- Cześć, nazywam się Clay, znany także jako Dream - mówi sam zainteresowany w materiale wideo, obejrzanym już niemal 17 milionów razy. Powody są całkiem prozaiczne: youtuber chce móc częściej wychodzić z domu, nie wywołując przy tym spekulacji i prób „rozszyfrowania” tożsamości.

- Siedzę jak w bunkrze - przyznaje. - Ludzie starają się ujawnić moją twarz, dowiedzieć się, jak wyglądam... Zaczęło się tego robić trochę za dużo. Mężczyzna przyznaje także, że „wolność” zapewniona przez ujawnienie wizerunku otwiera także drogę do innego rodzaju treści, które mogą pojawić się na jego kanale.

Zobacz także