Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serwis Twitch.tv prosi użytkowników o stosowny ubiór podczas transmisji

Bez nagości i bielizny.

Popularny serwis umożliwiający publikację rozgrywki na żywo w sieci - Twitch.tv - zmodyfikował regulamin usługi, prosząc użytkowników o stosowne ubieranie się podczas gry.

Będzie ban

Administratorzy ostrzegają, że nieodpowiednie stroje - lub ich brak - karane będą zawieszeniem kanału. Lista zabronionych elementów obejmuje „bieliznę, stroje kąpielowe oraz całkiem nagie torsy”.

„Nerdy są seksowne i wszyscy jesteście wspaniałymi istotami, ale skoncentrujmy się na grach, dobrze?” - napisano w nowym regulaminie.

„Może i macie wspaniale umięśniony brzuch, ale lepiej pochwalić się nim na plaży podczas meczu w siatkówkę.”

A jeśli w mieszkaniu jest zbyt gorąco, by wytrzymać w ubraniach, Twitch sugeruje zmniejszenie obrazu kamery, by objąć tylko twarz.

„Sprzedajemy koszulki, a te zawsze są akceptowalne. #Kappa” - kończą administratorzy. „Kappa” to popularny żart w tym serwisie, symbolizujący ironię.

W sierpniu tego roku Twitch został przejęty przez Amazon, za niebagatelne 970 milionów dolarów. Nieco wcześniej wprowadzono zmiany dotyczące ochrony praw autorskich i sponsorowanych treści.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze