Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serwery SoulCalibur: Lost Swords zostaną wyłączone w listopadzie

Bijatyka kończy bieg.

Serwery bijatyki SoulCalibur: Lost Swords zostaną wyłączone 30 listopada tego roku, półtora roku po premierze produkcji.

Ten pan jest smutny

Darmowy tytuł, koncentrujący się na zawartości dla pojedynczego gracza, ukazał się na PlayStation 3 i od czasu japońskiego debiutu w lutym 2014 roku został pobrany 2 miliony razy.

Od 30 września nie kupimy już mikstur AP Potions oraz biletów Continue, a 27 października wyłączone zostaną wszystkie pozostałe transakcje cyfrowe.

Co dalej z serią SoulCalibur? Bandai Namco opublikowało poniższy materiał wideo o zamknięciu serwerów, sugerując dalsze prace nad serią. Nie ogłoszono jednak żadnej nowej produkcji.

Ostania „właściwa” odsłona to SoulCalibur 5 z 2012 roku, na PlayStation 3 i X360. Możliwe, że jakieś nowe wieści poznamy na targach Tokyo Game Show w tym miesiącu.

Soulcalibur: Lost Swords to tradycyjna bijatyka z pojedynkami „jeden na jednego”, wprowadzająca do serii kilka nowych rozwiązań, jak choćby kryształy ulepszające broń.

Całość sprowadza się do walk z postaciami prowadzonymi przez sztuczną inteligencję, jedyna opcja sieciowa to możliwość zmierzenia się ze sterowaną przez komputer postacią wybranego użytkownika z listy naszych znajomych.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze