Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serwery sieciowego Triad Wars zostaną zamknięte 20 stycznia

Zakończyło się na wersji beta.

Sieciowa gra akcji Triad Wars, umieszczona w uniwersum stworzonym na potrzeby Sleeping Dogs, zakończy działalność już 20 stycznia przyszłego roku, nigdy nie opuszczając wersji beta.

Gracze ponownie odwiedzali Hongkonu, swobodnie przemieszczając się po dostępnym terenie, starając się rozbudować swoje imperium zbrodni.

„Lubiliśmy obserwować wasze poczynania, ale wiemy, że gra nie wszystkim przypadła do gustu, więc dajemy wam znać, że zamykamy testy beta i serwery” - napisano w komunikacie na oficjalnej stronie.

Przez cztery następne tygodnie gra pozostanie dostępna, a wirtualna waluta kupowana za prawdziwe pieniądze - Gold - oferowana za darmo dla wszystkich zainteresowanych.

Sieciowe Triad Wars zapowiedziano we wrześniu ubiegłego roku, choć tytuł zdradzono już w 2013 r. Część graczy była zawiedziona ogłoszeniem, oczekując, że studio United Front Games zajmie się raczej kolejną odsłoną Sleeping Dogs.

Warto przypomnieć, że Square Enix planowało w tym okresie także kilka innych produkcji sieciowych na bazie swoich licencji. Z zamiarów nic nie wynikło, więc japoński wydawca zmienił zapewne strategię, co mogło mieć także wpływ na losy Triad Wars.

Poniżej fragmenty rozgrywki od serwisu Polygon.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze