Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serwery Destiny 2 już działają

Okazja dla posiadaczy wczesnych kopii gry.

Serwery Destiny 2 już działają, choć sieciowa strzelanka oficjalnie zadebiutuje dopiero jutro.

To oznacza, że gracze, którzy zdołali pozyskać wcześniejsze kopie pudełkowe na konsolach mogą przystąpić do zabawy już teraz, nawet w Europie.

Czas na powrót

Gracze informują, że niektóre sklepy w różnych zakątkach świata rozpoczęły już sprzedaż - być może warto udać się na zwiady do lokalnych sklepów, jeśli jesteśmy zainteresowani.

W serwisie Twitch.tv może jednocześnie znaleźć pierwsze transmisje, choć warto oczywiście uważać na spoilery.

Niestety, posiadacze wersji cyfrowych muszą poczekać do północy - bez względu na strefę czasową, więc we wcześniejszym dostępie być może pomogą usługi VPN. Na PS4 i Xbox One można już teraz pobrać potrzebne pliki, by później nie czekać.

Misje Nightfall Strikes będą dostępne od razu. Pierwszy raid otwiera podwoje dopiero 13 września, o godzinie 19:00 polskiego czasu. Trials w Crucible startuje o tej samej godzinie, 15 września.

Gameplay w kontynuacji opiera się na podobnych założeniach, co w przypadku pierwszej części, w której czas spędzaliśmy przede wszystkim na strzelaniu do obcych i zdobywaniu coraz lepszego ekwipunku w różnych lokacjach.

Zobacz także: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Tak jak w pierwszym Destiny, w sequelu zagramy w pojedynkę, spotykając czasem innych graczy, lub ze znajomymi. Nie zabraknie opcji rywalizacji w trybach PvP. Nowością w Destiny 2 będzie pełny polski dubbing.

Dla początkujących - i samotnych - graczy szykowana jest funkcja Guided Games, ułatwiająca znalezienie kolegów do trudniejszych wyzwań. Opcja startuje jednak dopiero 12 września, dla misji Nightfall.

Destiny 2 w wersji PC ukaże się 24 października.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze