Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serial Powers dostępny dla abonentów PS Plus także w Polsce

Dziś premiera.

Polski oddział Sony Computer Entertainment ogłosił, że abonenci PlayStation Plus w Polsce będą mogli bez dodatkowych opłat obejrzeć kryminalny serial science-fiction - Powers.

Pierwszy epizod zadebiutuje jeszcze dzisiaj.

Seria - składająca się z 10 odcinków - dostępna będzie za pośrednictwem aplikacji Powers na PlayStation 4, w oryginalnej angielskiej wersji językowej i z napisami w języku angielskim.

Powers to adaptacja stworzonej przez Briana Michaela Bendisa i Michalea Avona Oeminga serii komiksów pod tym samym tytułem.

Za prace odpowiada wytwórnia Sony Pictures Television, wcześniej twórcy między innymi udanego „Breaking Bad”. Projekt wspomaga Charlie Huston, autor powieści kryminalnych i komiksów.

Powers opowie historię pary detektywów z wydziału zabójstw. Christian Walker i Deena Pilgrim prowadzą sprawy związane z ludźmi obdarzonymi nadprzyrodzonymi umiejętnościami.

W rolach głównych Sharlto Copley („Dystrykt 9”) oraz Susan Heyward („The Following”). Producentem jest Brian Bendis, znany najlepiej z pracy dla Marvela jako scenarzysta komiksów.

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze