Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sekret Dying Light 2. Fan odnalazł podziękowania od Techlandu

List od deweloperów.

Dying Light 2 dostępne jest dopiero od kilku godzin, ale gracze znaleźli już pierwsze sekrety. Przykładowo jeden z fanów natrafił na pokój z podziękowaniami od twórców.

Dokonanym odkryciem pochwalił się na Twitterze niejaki xGarbett. Internauta opublikował screeny prezentujące pomieszczenie, które wzorowane jest na biurach Techlandu. Na ścianach dostrzec można plakaty z wcześniejszych gier studia i wizerunki deweloperów.

W sekretnym pokoju twórcy pozostawili także adresowany do graczy list, w którym dziękują za okazane wsparcie. „Dziękujemy, że tutaj dotarłeś. Dziękujemy za Twój czas” - piszą przedstawiciele polskiej firmy.

List od Techlandu do graczy

Dotarcie do tego momentu zajęło nam wiele czasu i nerwów, ale też zapewniło mnóstwo radości i wiele nas nauczyło. Były momenty zwątpienia, ale nie zabrakło też siły. Siły ludzi, którzy włożyli w ten projekt serca i dusze” - kontynuują deweloperzy.

Jesteśmy Ci naprawdę wdzięczni. Mamy nadzieję, że dobrze się bawicie” - podsumowują przedstawiciele Techlandu.

Internauta na razie nie zdradził, w którym dokładnie miejscu Villedor znajduje się pokój wzorowany na biurach twórców Dying Light 2. Pomieszczenia trzeba więc - przynajmniej na razie - szukać na własną rękę.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze