Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Satellite Reign - nowe fragmenty rozgrywki z duchowego następcy Syndicate Wars

Gra sfinansowana na Kickstarterze.

Twórcy Satellite Reign opublikowali nowe fragmenty rozgrywki ze swojego projektu, reklamowanego jako duchowy następca klasycznego Syndicate Wars z 1996 roku.

Grę sfinansowano w ubiegłym roku na Kickstarterze, pozyskując ponad 460 tys. dol. Tytuł zmierza na komputery osobiste (Windows, Mac, Linux), napędzany silnikiem Unity. Premiera tej taktycznej strategii została wstępnie ustalona na grudzień 2014 roku.

Jak zaznacza jeden z deweloperów, oglądamy ujęcia z wczesnej wersji produkcji. „Nic nie jest tu jeszcze w finalnej jakości” - napisał Mike Diskett. Wszystkie bronie, cały interfejs i efekty to na razie wersje testowe.

„Wideo powstało pierwotnie jako prezentacja płaszczy agentów, reagujących na powiewy powietrza, generowane przez przejeżdżające samochody. Ale szybko zaczęli pojawiać się cywile, kamery przemysłowe, system osłon, tryb x-ray, a nawet kilku wrogów” - dodaje.

Diskett pracował też nad oryginalnym Syndicate Wars piętnaście lat temu, a teraz zajmuje się Satellite Reign, w australijskim studiu 5 Lives. Całość przypomina nieco Shadowrun Returns (podobieństwa to między innymi cyberpunk, Unity i Kickstarter), ale walka toczy się w czasie rzeczywistym, nie w turach.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze