Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Satellite Reign - wczesna wersja duchowego następcy Syndicate Wars już dostępna

Taktyczny cyberpunk.

Taktyczna gra Satellite Reign od 5 Lives Studios zadebiutowała w dziale Steam Early Access. Produkt jest obecnie wyceniony na 108 zł - od 18 grudnia będzie nieco droższy.

Grę sfinansowano w ubiegłym roku na Kickstarterze, pozyskując ponad 460 tys. dol. Tytuł zmierza na komputery osobiste (Windows, Mac, Linux), napędzany silnikiem Unity. Premiera tej taktycznej strategii została wstępnie ustalona na grudzień 2014 roku.

Satellite Reign od początku określany jest mianem „duchowego spadkobiercy” klasycznego Syndicate Wars z 1996 roku. Mike Diskett - główny projektant - pracował nad oryginałem.

Gracze przejmują kontrolę nad zespołem agentów i walczą z przeciwnikami innych syndykatów o kontrolę nad miastem. Walki rozgrywają się w czasie rzeczywistym. Twórcy nie zdecydowali się na wprowadzenie aktywnej pauzy.

Wczesna wersja oferuje dostęp do jednej z czterech dzielnic cyberpunkowej metropolii. Twórcy udostępnili wszystkie klasy postaci, system ulepszania broni i rozwoju postaci. W przyszłości do gry trafią między innymi: klonowanie agentów, dodatkowe umiejętności, reszta obszarów i misji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Satellite Reign

PC, Mac

Related topics
PC
O autorze
Komentarze