Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszyła zbiórka na Satellite Reign, duchowego spadkobiercę serii Syndicate

AKTUALIZACJA #2: Projekt ufundowany.

Aktualizacja #2: Satellite Reign zostało dziś ufundowane na platformie Kickstarter. Do końca zbiórki pozostały jeszcze cztery dni, ale założony przez twórców cel 350 tysięcy funtów został osiągnięty.

Przewidywana data premiery tej taktycznej strategii to grudzień 2014 roku.

*

Aktualizacja: Sześć dni do końca zbiórki, 50 tys. funtów do pozyskania. Aby zachęcić do wpłacania pieniędzy, twórcy Satellite Reign opublikowali pierwsze wideo na silniku gry, prezentujące elektroniczną muzykę, laserowe pistolety i dynamiczne światła.

*

Oryginalna wiadomość: 5 Lives Studios rozpoczęło na platformie Kickstarter zbiórkę funduszy na Satellite Reign. Gra inspirowana jest serią Syndicate, przy której przed laty pracowali założyciele zespołu.

Mike Diskett (pierwszy z prawej) był głównym projektantem Syndicate Wars z 1996 roku

Produkcja będzie strategią, w której akcję obserwujemy w czasie rzeczywistym. Gracze przejmą kontrolę nad drużyną czterech agentów, reprezentujących różne klasy. Będziemy „walczyć o kontrolę nad w pełni symulowanym, żyjącym, cyberpunkowym miastem”.

„Świat gry zaprojektowany jest tak, by łatwo dostosowywał się do nagłych i nieprzewidzianych wydarzeń. Satellite Reign zaoferuje narzędzia i wolność w rozgrywce - będziecie mogli tworzyć własne strategie, plany i scenariusze, których nawet my nie przewidzimy” - czytamy w opisie produktu.

Strategia pozwoli wybierać własny styl gry. Każdy znajdzie rozwiązania odpowiadające swoim gustom.

„Czy zniszczysz wrogów używając brutalnej siły? Szpiegowania i infiltracji? Czy może użyjesz propagandy, by wpłynąć na mieszkańców, którzy zaszkodzą władzy, kontrolującej miasto?” - pytają twórcy.

Deweloperzy chcą do 28 lipca zebrać 350 tysięcy funtów. W momencie pisania tej informacji projekt wsparło już ponad tysiąc graczy, którzy wpłacili łącznie 25 tys. funtów.

Satellite Reign ukaże się na komputerach z systemami Windows, Linux i OS X.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze