Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rocket League trafi na Xbox One, Shadow Complex na PC - raport

Ujawniają kategorie wiekowe.

Strony internetowe organizacji przyznających grom kategorie wiekowe już od dłuższego czasu są prawdziwą kopalnią informacji na temat nowych produkcji, lecz dzisiaj w nocy nastąpił prawdziwy „wysyp” szczegółów.

Rocket League

Pierwsze jest rajdowe DiRT Rally, ocenione w Tajwanie na PlayStation 4 i Xbox One. Tutaj nie powinno być większej niespodzianki, ponieważ twórcy z Codemasters od samego początku mówili o planach na wersje konsolowe (dzięki, lifelower).

Nieco ciekawszą nowiną może być ujawnienie gry o nazwie Shadow Complex Remastered na PC, przez europejską organizację PEGI. Jako datę premiery podano 2 grudnia, co zapewne jest wynikiem pomyłki i przyczyną opublikowania informacji.

Ceniona platformówka od Epic Games i Chair Entertainment ukazała się dotychczas wyłącznie na X360, w sierpniu 2009 roku. Wcielamy się w Jasona Flemminga, ratującego swoją dziewczyną z tajemniczej podziemnej placówki (dzięki, PC Gamer).

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

Ostatnie na liście nocnych rewelacji jest Rocket League, a informacje ponownie pochodzą z Tajwanu. Produkcję oceniono na Xbox One. Tu także nie ma większych niespodzianek - zręcznościowe zmagania piłkarskie zdalnie sterowanych samochodów cieszą się ogromną popularnością na PC i PlayStation 4. Sony zapewne dysponuje umową na czasową wyłączność, stąd opóźnienie konwersji na sprzęt Microsoftu (dzięki, lifelower).

Warto dodać, że wczoraj wspominaliśmy o ujawnieniu w Australii, że cenione japońskie studio specjalizujące się w grach akcji - Platinum Games - pracuje podobno nad multiplatformową produkcją z Wojowniczymi Żółwiami Ninja w rolach głównych.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze