Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rise of the Ronin - Wymiana kulturowa

Poznajemy współpracującego z amerykanami ronina.

Podczas przechodzenia gry Rise of the Ronin nasza postać otrzyma od gejszy Taki sugestię, że pewien samuraj współpracujący z zachodnimi mocarstwami może zaprowadzić nas na trop Bliźnięcia Miecza. Aby zyskać jego zaufanie, ten prosi nas o pomoc w jednej sprawie.


Na tej stronie:


Udaj się na stację Kanagawa

Udajemy się za znacznikiem do wskazanego budynku, po czym wchodzimy do pomieszczenia konferencyjnego i oglądamy scenkę, podczas której rozmawiamy z Yukichim. Po rozmowie kierujemy się za miasto, w kierunku stacji Kanagawa.

Przybywamy na miejsce i pieszo podążamy za Yukichim. Docieramy do strażnicy i ponownie zagadujemy naszego towarzysza. Poprosi nas on, abyśmy przeszukali pobliską świątynię w poszukiwaniu konsula - to uruchomi zadanie Na tropie Harrisa, rozgrywane w osobnej lokacji, także możemy się tym zająć od razu lub wrócić, kiedy będziemy gotowi.


Udaj się do świątyni Hongakuji

Po rozegraniu misji Na tropie Harrisa zgadzamy się pomóc konsulowi w pozbyciu się kilku bandytów. Udajemy się na miejsce i rozmawiamy z Yukichim. Wówczas rozpocznie się kolejna misja w zamkniętej lokacji, którą trzeba będzie wykonać - Przejęcie świątyni Hongakuji. Po wykonaniu tego zadania misja zakończy się.

Następne: Rise of the Ronin - Na tropie Harrisa

Spis treści: Rise of the Ronin - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Rise of the Ronin - Plan zabójstwa Harrisa

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Rise of the Ronin

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze