Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rise of the Ronin - Na tropie Harrisa

Poszujemy zaginionego konsula.

Podczas przechodzenia wątku fabularnego gry Rise of the Ronin, nasza postać w towarzystwie nowo poznanego samuraja poszukuje konsula Harrisa, który ukrywa się od czasu zamachu na jego życie. Trop zaprowadza bohaterów do opuszczonej świątyni w pobliżu Jokohamy.

Po rozpoczęciu misji idziemy w stronę wioski. Po przejściu przez most trafimy od razu na kilku rozbójników, a na radarze pojawi się pięć lokacji możliwego pobytu konsula. Udajemy się kolejno skierować się do wszystkich chramów i pozbyć się przebywających tam przeciwników, których zwykle jest kilku.

Finalnie poszukiwanego znajdziemy w dużym budynku na wzgórzu nad wioską. Przeskakujemy przez mur, a następnie przez dziurę w ścianie wchodzimy do środka. Wewnątrz czeka nas walka z nowym ochroniarzem Harrisa - cudzoziemcem ze szpadą i tarczą.

Wróg jest nie tylko mocno opancerzony, ale także potrafi wyprowadzać bardzo silne ataki. Szczególnie należy uważać na jego rzuty tarczą (co nas ogłusza) oraz potężne ataki z wyskoku. Jak zwykle najlepiej jest używać kontrbłysków, aby szybko pozbawić oponenta punktów Ki i móc zadać mu potężny cios specjalny.

Po walce pojawi się Harris, z którym rozmawiamy i zgadzamy się oczyścić świątynię z bandytów. Na tym zadanie zakończy się, a my powrócimy do misji Wymiana kulturowa.

Następne: Rise of the Ronin - Przejęcie świątyni Hongakuji

Spis treści: Rise of the Ronin - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Rise of the Ronin - Wymiana kulturowa

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Rise of the Ronin

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze