Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rise of the Ronin - transmog, personalizacja: jak zmienić wygląd przedmiotów

Dostosowanie ubrania postaci.

Podczas gry w Rise of the Ronin trafimy na wiele elementów ekwipunku, które różnią się od siebie nie tylko statystykami, ale także wyglądem. Aby nasza postać nie wyglądała dziwnie w mieszance przypadkowego rynsztunku, w grze znajdziemy system transmog, pozwalający zmieniać wygląd pancerza i broni. Na tej stronie wyjaśniamy, jak to zrobić.

Możliwość personalizacji odblokujemy po jednej z pierwszych misji głównych, kiedy otrzymamy dostęp do swojego pierwszego domu. W głównym menu domu wybieramy zakładkę Relaks, a następnie klikamy w opcję Personalizacja. Zostaniemy przeniesieni na osobny ekran, w którym możemy dowolnie dostosować wygląd stroju i uzbrojenia naszej postaci.

Podobnie jak w wielu innych grach z podobnym rozwiązaniem, tutaj również musimy kupować nowe stroje w sklepach lub znajdywać je jako łupy, aby odblokować je w menu personalizacji. Każdy podniesiony nowy typ stroju zostaje automatycznie dodany do naszej garderoby - nie musimy go nawet zakładać.

Warto dodać, że gra daje nam możliwość zaprojektowania i zapisania wielu różnych kreacji, pomiędzy którymi możemy się szybko przełączać za pomocą menu aktywowanego przyciskiem kwadratu. Inną ciekawą opcją, jaką znajdziemy w ustawieniach gry, jest możliwość automatycznego „zdejmowania” nakrycia głowy postaci w scenkach przerywnikowych.

Następne: Rise of the Ronin - drewniana broń, nieśmiercionośna: skąd wziąć

Spis treści: Rise of the Ronin - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Rise of the Ronin - przyspieszanie czasu, zmiana pory dnia

Read this next